Einleitung

Strojvedúci

Náplň práce

Príprava a tvorba dokumentácie

Hlavná činnosť pri spúšťaní výrobnej technológie

Zodpovednosť za výrobnú technológiu

Riadi a zodpovedá za výrobný proces na papierenskom stroji

Zodpovedá za plynulý chod papierenského stroja.

Zodpovedá za obsluhu celého technologického celku, vrátane tlakových nádob

Riadi a kontroluje chod, nábeh, odstavenie papierenského stroja

Koordinuje chod papierenského stroja, úpravu a balenie

Zodpovedá za dodržiavanie technologických postupov

Zodpovedá za dodržiavanie kvalitatívnych parametrov vyrábaného papiera

Eviduje v prevádzkovom zázname papierenského stroja, ako aj noriem STN, PO

Eviduje dochádzku prítomných zamestnancov na zmene.

Prítomnosť pri montáži jednotlivých komponentov papierenského stroja

Aktívna účasť pri montáži so zameraním na technologickú funkčnosť

Zúčastňovanie sa porád k montáži papierenského stroja

Súčinnosť pri inštalovaní a dolaďovaní riadiaceho systému ovládania papierenského stroja

Zamestnanecké výhody, benefity

- Stabilná a perspektívna práca
- Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- Motivačné mzdové ohodnotenie
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- Stravovanie 0,90 €/obed
- Príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €
- Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,-

Požiadavky na kandidáta:

SŠ/ VŠ vzdelanie v odbore strojárskom, resp. technické, chemické zameranie

Komunikatívnosť
Zodpovedný prístup k práci
Vysoké pracovné nasadenie
Dôslednosť
Schopnosť tímovej práce

Základná hrubá mzda: 900,- €

1137 Times

Kontaktieren Sie uns