Úvod

Právnik

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pripravuje a vypracováva návrhy zmlúv, pripomienkuje zmluvy, aktívne sa zúčastňuje na rokovaniach o návrhoch zmlúv.
  • Vybavuje a vedie právnu agendu z jednotlivých odborov práva, najmä z oblasti obchodného, pracovného, občianskeho a správneho práva.
  • Vedie korporátnu agendu, pripravuje valné zhromaždenia.
  • Pripravuje právne podania, žiadosti, vnútorné predpisy spoločnosti a a iné listiny.
  • Zabezpečuje a vykonáva mimosúdne vymáhanie pohľadávok a riešenie sporov, reklamácií.
  • Zastupuje zamestnávateľa v konaní pred súdmi a inými orgánmi.
  • Poskytuje právne rady ostatným oddeleniam spoločnosti, spolupracuje s organizačnými útvarmi zamestnávateľa.
  • Sleduje legislatívne zmeny týkajúce sa spoločností a informuje o tom ostatné organizačné útvary zamestnávateľa.
  • Vykonáva analýzy a právne rozbory k rôznym právnym problémom.
  • Komunikuje s obchodným registrom, príslušným katastrálnym odborom, odborom živnostenského podnikania a ostatnými orgánmi štátnej správy.

Požiadavky na kandidáta

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore právo.

Jazykové znalosti - Anglický jazyk - Začiatočník A2

Ostatné znalosti - Microsoft Excel - pokročilý
                            Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz skupiny B

Počet rokov praxe - 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• prax minimálne 3 rokov
• vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore právo.
• komunikatívnosť.
• nutná znalosť v odbore
• flexibilita, kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť
• samostatnosť a iniciatíva pri riešení pracovných úloh

Zamestnanecké výhody, benefity

• stabilná a perspektívna práca
• možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
• motivačné mzdové ohodnotenie
• sociálne výhody
• doplnkové dôchodkové sporenie
• finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
• stravovanie 0,70€ /obed

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Hrubá mzda 800,00€; odmeny a príplatky až do výšky 170,00€