Úvod

Zástupca vedúceho výskumu, vývoja a kvality

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie laborantiek
Zabezpečenie vývoja a výskumu nových produktov
Zabezpečenie dokumentácie realizovaných analýz potrebných pri predaji produktov
Vypracovanie a starostlivosť o systém kontroly a skúšania

Výkazníctvo:
Tvorba prehľadu o realizovaných prevádzkových a laboratórnych pokusoch.
Tvorba technických špecifikácia a kariet bezpečnostných údajov.
Tvorba ISO pre laboratórne pokusy.
Tvorba a kompletizovanie informačných databáz.

Požiadavky na kandidáta

pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním VŠ II. stupňa, III. stupňa vzdelanie v odbore

chemická a potravinárska technológia, materiálovotechnologická fakulta

jazykové znalosti - Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

vodičský preukaz B

• prax minimálne 5 rokov
• komunikatívnosť, analytické myslenie
• nutná znalosť v odbore
• flexibilita, kreativita, zodpovednosť
• samostatnosť a iniciatíva pri riešení pracovných úloh

Zamestnanecké výhody, benefity

• stabilná a perspektívna práca
• možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
• motivačné mzdové ohodnotenie
• sociálne výhody
• doplnkové dôchodkové sporenie
• finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
• stravovanie 0,70€ /obed

• príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €
• príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Hrubá mzda od 1000,- €

240 Krát